Držitelé pohárů
 
 
rok Pohár TJ Gottwaldov
nejlepší hlídka mužů
Pohár ÚV SČSP
nejlepší hlídka žen
Pohár KV SČSP
mezikrajová soutěž
1954 Němec, Mezihorák, Krhut
Jiskra Gottwaldov
--- ---
1955 Procházka, Jabůrek, Brunovský
Dynamo Spoj Bratislava
--- ---
1956 Procházka, Jabůrek, Brunovský
Dynamo Spoj Bratislava
--- ---
1957 Javora, Petrželka, Šeděnka
Jiskra Gottwaldov
--- kraj Gottwaldov
1958 Lexa, Kroneisl, Strašil
TJ Gottwaldov
Rotreklová, Kumbárová, Žemlíková
Zbrojovka Vsetín
kraj Gottwaldov
1959 Mezihorák, Vozobule, Lažnovský
TJ Gottwaldov
Kadlčáková, Křeménková, Vondráková
Lokomotiva Praha
kraj Gottwaldov
1960 Stržínek, Košecký
Slávia VŠ Bratislava
Jachanová, Holoušová
Spartak Šternberk
Jihomoravský kraj
1961 Mezihorák, Vozobule
TJ Gottwaldov
Čermáková, Burýšková
Lokomotiva Praha
Severomoravský kraj
1962 Procházka, Brunovský
Slávia VŠ Bratislava
Tamchynová, Vigašová
Slávia VŠ Bratislava
Jihomoravský kraj
1963 Galík - TJ Gottwaldov Hohausová Eva - TJ Gottwaldov Jihomoravský kraj
1964 Urbanec - TJ Gottwaldov Součková - Slavoj Ústí n/L Jihomoravský kraj
1965 Galík - TJ Gottwaldov Kumbárová - Slávia VŠ Praha Jihomoravský kraj
1966 Šmelík - VŠT Košice Linhartová - TJ Gottwaldov Jihomoravský kraj
1967 Galík - TJ Gottwaldov Stupková - TJ Gottwaldov Jihomoravský kraj
1968 Galík - TJ Gottwaldov Folprechtová - Slávia FS Praha  
1969 pohárové soutěže nebyly vyhlášeny a hodnoceny
1954 Pohár TJ Jiskra Gottwaldov absolutní vítěz mužů
1955 Pohár TJ Jiskra Gottwaldov absolutní vítěz mužů
1956 Pohár TJ Jiskra Gottwaldov absolutní vítěz mužů
1957 Pohár TJ Jiskra Gottwaldov absolutní vítěz mužů
  Pohár KV SČSP nejlepší krajské družstvo
1958 Pohár TJ Gottwaldov nejlepší hlídka mužů
  Pohár ÚV SČSP nejlepší hlídka žen
  Pohár KV SČSP nejlepší krajské družstvo
1959 Pohár TJ Gottwaldov nejlepší hlídka mužů
  Pohár ÚV SČSP nejlepší hlídka žen
  Pohár KV SČSP nejlepší krajské družstvo
1960 Pohár TJ Gottwaldov nejlepší hlídka mužů
  Pohár ÚV SČSP nejlepší hlídka žen
  Pohár KV SČSP nejlepší krajské družstvo
1961 Pohár TJ Gottwaldov nejlepší hlídka mužů
  Pohár ÚV SČSP nejlepší hlídka žen
  Pohár KV SČSP nejlepší krajské družstvo
1962 Pohár TJ Gottwaldov nejlepší hlídka mužů
  Pohár ÚV SČSP nejlepší hlídka žen
  Pohár KV SČSP nejlepší krajské družstvo
1963 Pohár TJ Gottwaldov vítěz kategorie MA
  Pohár ÚV SČSP vítěz kategorie ŽA
  Pohár KV SČSP vítězní krajské družstvo
1964 Pohár TJ Gottwaldov vítěz kategorie MA
  Pohár ÚV SČSP vítěz kategorie ŽA
  Pohár KV SČSP vítězní krajské družstvo
1965 Pohár TJ Gottwaldov vítěz kategorie MA
  Pohár ÚV SČSP vítěz kategorie ŽA
  Pohár KV SČSP vítězní krajské družstvo
1966 Pohár TJ Gottwaldov vítěz kategorie MA
  Pohár ÚV SČSP vítěz kategorie ŽA
  Pohár KV SČSP vítězní krajské družstvo
1967 Pohár TJ Gottwaldov vítěz kategorie MA
  Pohár ÚV SČSP vítěz kategorie ŽA
  Pohár KV SČSP vítězní krajské družstvo
1968 Pohár TJ Gottwaldov vítěz kategorie MA
  Pohár ÚV SČSP vítěz kategorie ŽA
1969 Pohárová soutěž nebyla vypsaná

1970 - 1989: změna názvu pohárů

Pohár Gottwaldova - vítězné družstvo dospělých
Pohár dorostu - vítězné družstvo dorostu

rok oddíl dospělých oddíl dorostu
1970 VŠZ Brno TŽ Třinec
1971 VŠ Praha TŽ Třinec
1972 VŠZ Brno TŽ Třinec
1973 VŠ Praha Tesla Brno
1974 VŠ Praha Tesla Brno
1975 VŠ Praha Tesla Brno
1976 VŠ Praha TJ Jičín
1977 VŠZ Brno Slovan Luhačovice
1978 VŠZ Brno Tesla Brno
1979 VŠZ Brno Jiskra N. Bor
1980 VŠZ Brno Tempo Praha
1981 VŠZ Brno Tesla Brno
1982 FS Praha Železárny Prostějov
1983 VŠB Ostrava ---
1984 VŠZ Brno Spartak Jihlava
1985 VŠZ Brno TŽ Třinec
1986 VŠZ Brno TŽ Třinec
1987 Železárny Prostějov Slezan Opava
1988 Prírodovedec Bratislava Železárny Prostějov
1989 VŠZ Brno Tempo Praha

1990 - změna názvu pohárů
Pohár města Zlína - dospělí
Pohár dorostu

1996 - nové poháry

2004 - nové poháry

ročník Pohár města Zlína - dospělí body Pohár dorostu - dorost body
1990 SKOB Zlín 25 KDDM Brno 27
1991 Sportcentrum Jičín 26 TJ Turnov 15
1992 USK Praha 25 SKP Hradec Králové 20
1993 USK Praha 32 SK Žabovřesky 26
1994 VŠZ Brno 16 Baník Ostrava 22
1995 SKP Hradec Králové 16 SC Aris Jičín 16
1996 Dukla Liberec 24 Kotlářka Praha 21
1997 VSK VŠB Ostrava 25 KOB Konice 14
1998 Tesla Brno 31 SŠK Vrbno p/P 26
1999 OK 99 Hradec Králové 28 Slávia Hradec Králové 22
2000 Tesla Brno 21 Loko Pardubice 25
2001 Sportcentrum Jičín 14 Loko Pardubice 34
2002 SK Jamnice 29 Beta Třinec 18
2003 Lokomotiva Pardubice 33 SKOB Zlín (pouze H,D 18) 17

 

© 2004 Centrum historie OB Zlín