Centre for Orienteering History
Centre for
Orienteering History

English English
Obsah:
HOME
NOVINKY
COH
  · Akce
  · Sbírky
  · Zajímavosti
OB
  · ABC OB
  · OB ve světě
  · Časopis OB
  · Historie
MAPY
  · Vývoj ve světě
  · Vývoj v Česku
  · Archiv
VÝSLEDKY
  · MČR
  · MS a ME
  · Statistika MČR
  · Statistika MS a ME
POHÁR MĚSTA ZLÍNA

TOPlist

© 1998-2003, 2007-2011 Centre for Orienteering
Redakce: e-mail
Vyhledávání

Mistrovství ČR – vyhledávání výsledků

Vyhledávání ve výsledcích jednotlivců na Mistrovství ČR, ČSR, ČSSR a ČSFR v OB v letech 1966 – 2010, lyžařském OB a MTBO v letech 1966 – 2002 a 2010 (bude postupně doplněno).
použité zkratky a přehled závodů

Mistrovství ČR v Závodník
Závod Jméno
Rok Oddíl
Typ Reg. číslo
Kategorie Kategorie
  Rok
od:  do: 
Pořadí
od:   do:  
Závod
Typ

Mistrovství ČR v OB 2001
klasická trať, 22.-23. 09. 2001, pořadatel PHK
Chvaleč, mapa: Závora jih
Zobraz kategorii | D16 | D18 | D20 | D21 | H16 | H18 | H20 | H21 |

Výsledky kategorie H21
Pořadí Jméno Oddíl Reg. čís. Čas
1 Jedlička Michal DLI 7310  90,34 
2 Horáček Michal VLI 7700  90,41 
3 Zřídkaveselý Libor ZBM 7207  97,03 
4 Pospíšil Vít VSP 6800  97,24 
5 Matějů Luboš DLI 7601  97,33 
6 Hepner David DLI 7600  97,48 
7 Kozák Petr VSP 6501  98,31 
8 Ticháček Radek SJC 7801  98,39 
9 Ropek Rudolf DLI 7002  101,19 
10 Polák Vlastimil VRL 7702  101,31 
11 Čech Radovan TBM 7835  102,45 
12 Kučera Jan VSP 7302  102,50 
13 Klech Richard HOB 7201  103,03 
14 Pekárek Evžen TZL 7007  103,06 
15 Zikmund Zdeněk SJC 6705  103,52 
16 Hubáček Josef LCE 6127  104,17 
17 Skřička Jan TBM 7837  104,32 
18 Přinda Lukáš VLI 7701  104,33 
19 Udržal Tomáš LPU 8002  104,40 
20 Tomanek Daniel OOV 7401  107,22 
21 Janovský Tomáš PGP 6401  107,50 
22 Prášil Marek SJI 7313  108,31 
23 Zuzánek Zdeněk TJN 5901  108,37 
24 Hanslian David LCE 7835  108,42 
25 Holas Tomáš JAM 7800  108,57 
26 Šrůta Milan BOR 7703  110,46 
27 Pleticha Richard TCE 7502  111,24 
28 Procházka Zdeněk DKP 7800  111,46 
29 Horák Pavel VSP 7305  112,09 
30 Kříž Libor LPU 7804  114,04 
31 Fučík Karel VBM 7246  116,43 
32 Kárník Jan LPU 7811  118,37 
33 Hanák Pavel STE 7101  87,55 
34 Štěpánek Martin TBM 7327  88,57 
35 Seidl Miroslav EKP 7402  90,03 
36 Venhoda Milan SJI 7104  90,08 
37 Jirásek Aleš LPU 7601  91,23 
38 Henych Petr OKP 6001  91,30 
39 Tichovský Martin OKP 6101  92,19 
40 Bašus Petr SCP 7400  93,17 
41 Rambousek Karel BSO 7907  93,22 
42 Ondráček Radim EKP 7414  93,27 
43 Koválčík Tomáš JAM 7300  93,29 
44 Koblic Jan SRK 7605  95,18 
45 Halama Jakub KSU 7940  95,35 
46 Bořánek Petr VSP 7000  95,50 
47 Petřivalský Marek STE 6907  96,19 
48 Peterka Vojtěch LLI 7502  98,41 
49 Boudný Jan SJI 7417  99,24 
50 Fejk Zbyněk SJC 7501  99,31 
51 Vyoral Jan VIZ 7615  100,07 
52 Hadač Miroslav AOP 6501  101,18 
52 Hájek Ondřej TBM 7511  101,18 
54 Kolařík Tomáš BOR 7809  102,01 
55 Antoš Filip NPA 8001  102,07 
56 Jirásek Milan VSP 7403  102,12 
57 Pachner Pavel VLI 7503  102,45 
58 Hovorka Jan LPU 7907  104,34 
59 Habán Ivo TBM 7707  109,07 
60 Pilař Karel MAS 5501  111,49 
61 Novák Zdeněk NPA 7701  111,52 
62 Gajda Jan VSP 6801  112,05 
63 Šafka Jan SLP 7704  115,37 
64 Lebeda Dušan EKP 7301  120,23 
65 Rigó Marek ODR 7101  121,59 
66 Bradna Václav CHA 8000  140,38 
67 Bílý Milan SJC 7007  83,12 
68 Oma Jakub TUR 8002  83,52 
69 Lauerman Jan SJI 7419  86,33 
70 Slováček Tomáš TZL 8002  87,51 
71 Bukovác Mároš ZBM 7605  88,37 
72 Henek Vladan RBK 8002  90,49 
73 Fencl Petr LPU 6901  91,13 
74 Vítek Petr SRK 7601  93,00 
75 Kožina Petr PGP 6000  93,28 
76 Sadílek Martin VOV 6900  93,35 
77 Tesař Pavel PGP 7708  94,19 
78 Gregor Martin MKP 7701  94,21 
79 Kvapil Petr TUV 7402  96,54 
80 Baldrián Petr PGP 7203  96,58 
81 Hübner Jan CTB 7902  98,38 
82 Hejzlar Josef VCB 5601  98,51 
83 Vlach Jiří VOV 7900  98,55 
84 Václavek Tomáš STE 5809  99,02 
85 Weiner Jakub SHK 7911  99,58 
86 Skripnik Štěpán TAP 7901  100,46 
87 Wallner Jozef TZL 6812  100,50 
88 Zrník Tomáš VBM 7118  102,16 
89 Jelínek Petr ZBM 7801  102,24 
90 Matějů Michal VSP 7700  103,36 
91 König Lukáš ZBM 8001  112,58 
92 Skvor Martin KAM 6700  114,38 
93 Mrázek Jiří DKP 7911  114,41 
94 Vítek Tomáš SRK 7704  114,56 
95 Paclík Roman SHK 7801  118,01 
96 Pernička Petr TZL 7336  120,08 
97 Přikryl Petr PBM 6707  76,12 
98 Blahuta Marek TJH 7301  78,13 
99 Vinš Pavel OKP 6900  79,26 
100 Novák Jiří NPA 7502  80,14 
101 Prokop Petr ZBM 7908  80,32 
102 Zimmermann Pavel KRE 6401  80,40 
103 Krmaš Václav SRK 8001  82,10 
104 Libecajt Aleš SLA 7800  82,43 
105 Peterka František TJP 4900  82,45 
106 Pilař Karel BSO 7801  85,13 
107 Kotecký Ondřej PGP 7703  85,43 
108 Vobr Marek BOR 7801  86,30 
109 Potštejnský Jan SRK 7807  87,25 
110 Teringl Radek VCB 6502  91,16 
111 Nemšovský Petr OKP 7600  93,21 
112 Rajnošek Zdeněk LUJ 6301  103,08 
113 Kulíšek Tomáš HOB 7101  103,45 
114 Šindelka Antonín SBK 7212  128,49 
999 Hain Jan SJC 7502  0,00 
999 Kalenský Tomáš SJC 8015  0,00 
999 Kraus Petr SJC 7303  0,00 
999 Mudrák Stanislav LCE 6701  0,00 
999 Princl Pavel MLA 7809  0,00 
999 Ptáček Jan TBM 7435  0,00 
999 Rázek Aleš EKP 7800  0,00 
999 Skripnik Ondřej TAP 7502  0,00 
999 Stárek Filip TUR 6602  0,00 
999 Svoboda Ondřej SHK 7605  0,00 


Upozornění na případné chyby či nepřesnosti jsou vítány na adrese redakce.

© 1998-2003, 2007-2011 Centre for Orienteering
Redakce: e-mail